| Od:ben_dover@seznam.cz: |
To je teda síla. Trochu mě uklidnilo, když jsem slyšel, jak se u toho videa smějete. Jinak je to super cvokárna. Hlavně všichni co vám to tady žerou. Byl bych se vsadil, že to nepřežije ani týden, ale takový ohlas... |
| Od:Péťa*: |
Drahá Hébičko,nemít doma Králíčka a Potkánka, o kterej tvrdim že jsou nejlepší,tak musím říct,že nejlepší jsi ty:-)
rozhodně jsi mě inspirovala natolik,že si asi některé z tvých příběhu vytisknu a vytapetuju jimi toaletu...(to už je taková moje úchylka,že dávám na záchod pěkný věci-ale zase je to jediný místo,kde maj všichni čas si je pořádně prohlídnout..)
mno nic,buď zdráva,Hébičko
Peť,pééť |
| Od:Zviratko: |
heeebicka je moc nuf :) muc muc :) |
| Od:: |
nemrda ti???? |
| Od:pan Žába: |
Nevím jestli jsem v realitě nebo v tom jedu s tebou žabko,každopádně originál k nenapodobení.Potěším tvými stránkami své známé,hodně štěstí. |
| Od:pan Šotek: |
Takhle krásně ujetý stránky sem dlouho neviděl. Málem sem si z toho nakonsternoval do trenek. Jen tak dál!!!!!!!! |
| Od:Pro Uintatérium: |
Uintatérium jsi můj nejoblíbenější tvoreček, jen škoda že nemáš hafo nožiček! Kdybys mělo nožek sto, projede se na tobě celé město! Héb héb! :D |
| Od:uintatérium: |
nádherné, parádní stránečky ! kvak, kvaky kvak |
| Od:Tvoje jméno, tvorečku: |
kvak:) |
| Od:Tlousticek: |
Hum, hum, objev se zas Hebicko, je nam tu smutno. |
| Od:Synergy: |
No taaaaaak, Hébičko, co se stalo? Proč nepíšeš?!
-Chci se ještě zasmát... |
| Od:honzíček: |
ja bych pěkně poprosil o nějakou roztomiloučkou příšerku! |
| Od:tukačitu: |
čiktů čiktů čiktů,héb héb, tu ka či tu... |
| Od:ŇUM: |
ňum ňum hezké ňum |
| Od:heeb heeb: |
Kvak kvak....moc peknoucke, heebicko.....moc moc moc se tesim na nove pribehy...((8 |
| Od:kvakulka Mojmírka: |
Kvakí, todlencto nemá chybištu, kvák. Tleskám plutviškama. Kvák kvák. |
| Od:Uintarium Obecne: |
Kdy bude dalsi aktualizace? |
| Od:HEBICAK: |
Tak to fakt jebu to je COOOOOOOOOOL
se asi pripisu do klubu :-) |
| Od:kubas.bt: |
Hebicko, tak to je fakt masakr...uz sem videl ledacos, ale tohle je vazne jedna z nejluxusnejsich stranek co jsem videl v posůedni dobe...tak hodne stesti do dalsiho heebovani dobrou sklizen jako do ted...heb heb |
| Od:cebíček: |
rozhodně tě přidám do linků na www.dewtex.net sice to nemá podobnou tématiku, ale proč ne:) |
| Od:cebíček: |
To je to nejlepší co sem za tento měsíc viděl(vídám relativně hodně moc věcí ve všech 11rozměrech)...díky tobě není originalita jen mrtvý slovo. Jenom doufám, že mi z toho nezůstane to protivný šišláníčko 8( Hlavně se vykašli na kritiku a žij;)! |
| Od:Kim: |
Hébičko, je v tobě zakletý princ? |
| Od:pipina-sykora: |
super hebičkovaná hebičkovací hebička:))).......malej mazeček..... |
| Od:shiby-grower: |
Tak neco takovyho jako je tohle mi uz dlouho nezvedlo naladu... az zas budu mit depku tak sem zajdu, pac je tohle vazne moc mily...
Goood job zabicko |
| Od:Teo: |
Ahoj, Heebicko! Jsi tak moudra, tak se te take zeptam: Co si myslis o proroctvickach, ktera rikaji, ze zijeme v dobe Apokalipsicky? |
| Od:Márty: |
maras |
| Od:Luc.: |
mela bych zacit hulit.... hustýý :-) |
| Od:kájinka :o): |
Ahoj Héébičko! Je to tu moc hezký, milý a krásný. Přeju ti hodně kvakavého štěstí a hééb hééb radosti a úspěchů a taky abys prožila další příhody se svýma kamarádama. Pozdravuj všecky: Žabičku, Sviníka, Uintatérium a další! :o))
|
| Od:Negr: |
Absolutni mazec! Dlouho me nic uz tak nepobavilo :) Rourky rourk... |
| Od:Honza: |
koukam , presunulo se sem forum od nekud jinud....super stranky na odreagovani Heb, Heb a sakra ja to chytil a uz se Heb Heb toho nez Heb Heb bavim |
| Od:Synergy: |
Tak tomu říkám absolutní schýza! Radši si ani nepředstavuji, kolik toho denně vykouříš než napíšeš tenhle ,,mozkovej průjem"... Každopádně tohle jen tak nikdo nevymyslí, klobouk dolů! Tlesky, tlesky;o) |
| Od:Michal: |
Jejky, epy slepy... Ty krásko! |
| Od:StreetPro: |
Lála má radost, Lála není sama! Zabij bobra zachráníš strom! |
| Od:hmm: |
jako tywe us to nehul :o) fakt mazec ale takle syetey bych se posral to pak cist :))) |
| Od:další z AlkoHolClubu: |
;) dobrej kokso |
| Od:Beaver: |
Tohle mi hlava nebere :o) |
| Od:FSAL: |
sem z toho jelen ... nebo žába? na to fakt nemam, asi nejsem naladenej na stejnym levelu ;-) |
| Od:northshore: |
Vazne nejhustsi stranky, bych necekal ze clovek pod vlivem halucinogenu muze vytvorit neco tak zabavnyho. Az zase bude anketa o web roku, tak mas muj bod - takhle sem se uz dlouho nezasmal :0))))) Hlavne po pristi davce nezacni verit ze umis litat, byla by skoda kdyby se tenhle web neaktualizoval :0) Heb,heb, kvaky kvak |
| Od:ReproBoy: |
Hustohustej hustomazeckej hustomazec :)) kvak |
| Od:Drtič: |
He,to jsou dost husté stránky.Kolik toho vždycky vyhulíš,než napíšeš jeden článeček,haf haf |
| Od:OMG: |
stetko smaz si to! |
| Od:OMG: |
no ty jsi vymastena krava jak dve uklizecky teda!!!! |
| Od:smsmsm: |
mega mazec... :))) tak tohle me tak rozesmalo ze nejspis celou nov neusnu :)))) |
| Od:: |
|
| Od:Rajdlos: |
to je slusna schyza :-) uz ty houby a kostky fakt nezer ;-)))) |
| Od:Ajsik: |
ty krasooo myslim ze tohle je hodne psycho ... :D takovou pi....vinu nevymysli jen tak nekdo :D |
| Od:scream: |
jako velkej mazec ty tvoje stranky, ale s tema drogama se krot, neni to zdravý a leze to na mozek, jak je videt.... |
| Od:JA: |
To nemá chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
| Od:schwaboid: |
No ty jo, v čem jedeš. To musí bejt mazec. Nebereš si toho moc? |
| Od:patras: |
nevim co hulis ale chci to taky !!! |
| Od:Tauriel: |
Jůůů, nové komixy! Díky, Hébičko, jsou moc hezké! :-) Tauri tauri! Kvak! |
| Od:jop: |
tady někdo potřebuje psychiatra...Stačilo abych si přečetl prvních pár vět a už jsem ležel smíchy pod stolem, skouknul jsme video a probouzím se na JIPce z infarktu. |
| Od:darmon: |
heeeb heeeb, |
| Od:atreid: |
stal se ze mě maximální zastánce héééébičkokratismu....... |
| Od:urza: |
je to kwakave :] tesim se na dalsi pribehy.. |
| Od:ChiChiCHi: |
Hustýýýýýýýýýýýýý
|
| Od:cvokk: |
Uz to nezer :) |
| Od:Patizón: |
Tak tomuhle se říká nemoc z povolání. |
| Od:: |
Jak vis, ze nasi realitu tvori 11 dimenzi? |
| Od:Inushka: |
Milá Hébičko! Přeju Ti úspěšný nový rok plný báječných zážitečků, nových miloučkých tvorečků a hezoučkých komixíčků. Měj se krásně. Héb. |
| Od:Zdenda: |
Hustě :o)))) Chválím! |
| Od:kvakavy tvorecek: |
kvak kvak proc uz nepridavas dalsi komixy hebicko? kvak kvak kvaky kvak |
| Od:arabela: |
nejsi holka nemocná?! |
| Od:Milwa&Blizzy: |
Nevíme jak jsme se tu ocitly, ale každopádně nás tahle nářezová stránka definitivně dorazila. Funny Schýza! |
| Od:kirke: |
Zrovna poslouchám heb heb heb heb písničku:-))) |
| Od:ZdenekTT: |
Kvak, kvak. Jsem věčný. Kvak, kvakiky héb:o) |
| Od:folbr: |
kvaky kvak
uuuuuuzassssnej web!!
uplne lapam po dechu..
kvaky kvak
www.folbr.wz.cz
|
| Od:cyber: |
supeeeeeeeeeeeer stranecicky... ted studuju tu diplomku na kterou tu je odkaz a je to stejne zabavne jako zbytek tenhle stranecky... heeb heeeb :o) |
| Od:Van Dyke: |
na ktere strance jsem se to octl ? tak ja zas van dyki van dyki utikam pric |
| Od:Andílek: |
Vimrdalíkgólíkova stoříčka IMHOjíčko rulezíčkuje, Hébičko! Zejméníčka zvoláníčko "frojdy, frojdy"! |
| Od:barbie: |
Milá Hébičko tvoje stránka je moc pěkná tak ahoj |
| Od:Kukuruku: |
Je to fakt doobry |
| Od:Inushka: |
Ahoj Hébičko! Ty o tom nevíš, ale já Ti vděčím za spoustu legrace a neopakovatelných zážitečků. Díky díky. Kvak. |
| Od:Sábíček: |
šáb šáb, zdravím vás |
| Od:Graint: |
nove story!! nove story!!:) |
| Od:KNIBIK: |
Do dneska jsem Hébičku neznal a nevěděl jsem o čem je svět.Dnes jsem sundal růžové brýle a prohlédl jsem.Díky Hébičko, můj život nabral nový rozměr.Knib, knib, knib... |
| Od:motylik: |
ahoj heebicko muzu ti poslot svoji krasnou fotecku kde jsem jeste housenicka a delam jenom housi hous. dej mi adresu kde ji muzu poslat kdyz tak. |
| Od:pajulin: |
baf, baf, uiii, uiiii, chachacha, to je bozi stranecka |
| Od:$@uge: |
to je nejlepsi stranecka na webicku kvak! kvak! |
| Od:graint: |
je to haluz len tak dalej a nenechaj sa odradit !!:) |
| Od:hafík: |
haf haf, tohle jsou ty nejlepsi stranky co jsem kdy videl, haf haf! |
| Od:swamper: |
kvaky kvaky |
| Od:šourek: |
Uintatérium je i můj hrdina,šoury šoury |
| Od:uintík: |
Ahoj Hébičko, bude další video s uintatériem? To je můj hrdina. |
| Od:pimpatérium: |
héb héb.. chci komix,héb.. |
| Od:snowik: |
snow snow, to jsou ale vesele pribehy, snowik chce vice pribehicku, snow |
| Od:kokosatko: |
kos kos, ja chcu nove pribehycky... jsou uplne bozi a delaji kokosatko stastnym |
| Od:: |
uint uint... |
| Od:Klubicko: |
Hebinko, kdy buden novy pribezicek, styska se mi! |
| Od:tvorik Netvorik :-): |
houby alkohol... |
| Od:Mountbatten: |
Ahoj Hebicko, tak jsem dostala od toho tveho clovicka k narozeninkam tvoji kovovou sosku. Je moc klaaasna! Dekuji ti Hebicko! Stoji mi na pocitacku a sice nedela KVAK KVAK, ale aspon si rikam, ze tam nekde jsi ty.
Hezke leto Hebicko! |
| Od:HEPA: |
ujizdis na houbach nebo na alkoholu?
<KVAKI-KVAK> |
| Od:magořík: |
tohle jsou nejlepší stránky na světě!!! Hébičko, jsi můj hrdina!! |
| Od:šuspík (šuspi šuspi šusp!): |
super ujeté stránečky! popadal jsem se za bříšánko (popady popady!). A dal jsem na svou stránečku http://4c.aktualne.cz lineček (linky link!), aby se i ostatní tvorečkové dosyta zasmánkovali (smánky smánky!). přeji hodně houbiček lysohlaviček (lysy lysy lys!) či jiných (nejsem si jistý, pod vlivem jakého druhu vlastně tvoříš tyto stránky:-) a brzičko zase nashledanou (pá pá)! |
| Od:destroyer: |
a neni fér že ti nefungujou tagy... :( :) a jak si tak čtu tvojí knihou tak byla jedna velmi, ale opravdu velmi dobrá připomínka..mohlo by se přidat datum a čas odeslání příspěvku kdybys chtěla, tak ti napíšu skriptík na ten celý zázrak ;) :) stačí říct...kdyztak napiš na destroyer.x@centrum.cz |
| Od:destroyer: |
teda "mrzak" má pravdu..tohle je vážne trošku psycho :)<br>
<b>HÉBIČKO!!!!</b> tebe bych vážne moc rád potkal, protože se ještě nikomu mě nepodařilo rozkvákat..ale ještě jeden příběh a já kvákám s tebou. S heslem "Kdo nekváká s námi, kváká proti nám" se tě chci zeptat jestli chceš abych si dal odkaz na tvé stránky na ty moje, protože tohleto vážně stojí za to. link by byl na <a href="http://destroyer.goo.cz" target="_blank">http://destroyer.goo.cz</a> a teď už du spát, tak se měj a hodně stěstí ve tvém "kvákání". ;) :D |
| Od:mrzak: |
aaaa tyvole coze co to je todle za psycho??? |
| Od:zabicka: |
Kvak,kvak,kvak a neco o sobe napises |
| Od:Žabička: |
Ahoj Hebicko tohle je fakt zajimave |
| Od:Nolf: |
Tohle je úlet, ale pokračuj dál prosím. Vždycky se rát zasměju takovéhle kravině. Měj se |
| Od:Rubinka: |
Kvaky kvak, ahojky Hébičko :-) Jen jsem ti chtěla říct, že jsi moc šikovná hébička a tvoji kamarádi - tvorečkové jsou prostě héb héb! |
| Od:Žabínek Žabák: |
Kvaky kvak, milá Hébičko, našel jsem jednu móc kvákavou stránečku. Všichi žabínci a žabinky tam kvákají a ty děláš clicky clicky a sbíráš bodíčky - Tak, kvaky kvak! http://www.collegemix.com/content.php?q=2&id=297&action=next |
| Od:colombo: |
héb héb, milujeme hébičku, jakého je vlastně pohlaví? (teda pane inženýre ... snads nedodělal školu?) |
| Od:Motýlek: |
Přilíty přilíty...Děkuju ti Hébičko, že jsi mě nakazila(oceni oceni), kvaky kvak...odlíty odlíty. |
| Od:Pampeliska /spolužačka Betynky:) /: |
Bety,my jsme Spolužáci néé polužáci!!!:))) |
| Od:Pampeliska /spolužačka Betynky:) /: |
Teda pane ingenýre:)!! to je paráda! je to krásný,rozomilý...prostě super!:) Těšim se na další příběhy!:)) kvak šmak ...:) |
| Od:Betynka 1: |
Ahoj bratranecku,tak mym poluzakum se Hebicky libili sou fakt super.Jak se dari Hebicko? |
| Od:Kubí: |
Hebicko, ta zabulka co si vyfotila je skokánek zelený, velice hodny a cistotny! |
| Od:velkyhovo: |
Tahle stránečka je v rozporu s oficiálními stanovy ligy jehovistických papežů. Tímto Vám oznamuji konec světa a marmalegon z planety aštar šulan. Hap hop |
| Od:Thorosar: |
To je dokonalý :) :) :) Fakt super, málem jsem spadl pod stůl. Tak už se těším na nějaký další komixy ;o) héb, héb :) |
| Od:trizaby: |
deneb: juuuu, ty jsi ta vzdalena hvezdicka??? kvak |
| Od:Deneb: |
Ahojda jahoda Hébičko! Moc se mi tvůj webík líbí, jsi opravdu šikovná. :-) Až dostane naše počítadlo nové bajtíky k prohlížení internetu, budu se moct podívat i na videa. Kvaky kvak. :-D A taky doufám, že brzo nakreslíš nějaké nové komixy. Určitě se tady brzo objevím. Zatím se měj hezky a pozdravuj ode mě všechny své kamarády! :-) |
| Od:Dee: |
uplne zuppa!!..wazne uzasny.. =) |
| Od:Nienor: |
:-D tak tohle je něco :-D Super! |
| Od:ZY: |
Hébičko, ty seš magor! :D Jen tak dál! :) Sheogorath s tebou! ;) |
| Od:Xavon: |
Héb héb, Hébičko, moc prosímkuji, podívej se mezi své podivné kamarády, jestli je některý z nich želvík nebo želvinka. A až takového kamaráda najdeš, nakesli mi o něm nějaký hezký příběh. Děkujáčkuji |
| Od:Tauriel: |
Ahoj Hebicko! Tvoje stranky se mi moc libi. Jen tak dal a nenech se prosim znechutit nekterymi osklivymi tvoreckami, kteri te nechapou. Tauri tauri! :-) |
| Od:¨hjggjjhfhc vf gzugzugzhj: |
hjgj
hzghjhjbbh
ihjon juu
iouiio
kjlkilk
l
|
| Od:hnojnik: |
Ty hebicko,ty jsi vypatlana,az to pekne neni |
| Od:pida: |
Nelibi |
| Od:ufounek: |
Kvaky kvak! To <i>je</i> ale hezký walloříček. Moc se mi líbí. |
| Od:Hébička: |
Janička: Kvak kvak, máš ho mít - je v sekcičce "tvorečkové"
|
| Od:janička!: |
já bych chtěla nějaký wallpapříček |
| Od:Betinky: |
Bratranečku to je teda supr odvaz!!Hebičky sou k sežrání :) |
| Od:kvakanek: |
Kvak kvak, to je kvakave!! |
| Od:housenčička maličká: |
Hlásím založeníčko nového fan klubíčku "Hébičky a jejích kamarádů" na serveru Mageo. <a href=http://www.mageo.cz/.chatroom/53765?u=&c=1250
>ZDE</a> Moderuji já, milý a hodný tvoreček jménem housenka :) |
| Od:housenčička maličká: |
Takže adresička (kterou stačí pouze zkopírovat do adresního řádku) znovu: http://www.mageo.cz/.chatroom/53765?u=&c=1250 |
| Od:ufounek: |
Kvaky kvak! To jsou tu ale hezké komiksy a vůbec všechno. Uint, uint. |
| Od:Hébička: |
BROUG PITLÍG: óo děkuji za hezkou básničku!!
Héb héb, jsem ráda že se vám mé stráněčky líbí, kvak! A nezapomeňte že teď
bude jaro a žabičku budou v rubníčkách dělat hodně kvaky kvak, tak se na ně
běžte podívat a zakvakejte si s nimi!!!
Héb héb :)
|
| Od:Hébík -Teplík: |
Hébičko, je to skvele, pisnicka me uvedla extaze - to by bylo na cenu hudebni akademie. |
| Od:Hnojník: |
No konečně! Super písnička, jen tak dal, hnoji, hnoji :) |
| Od:Leviathan: |
tak tahle záležitost je natolik úchylná až je to geniální
jen tak dál a hlavně víc komiksů |
| Od:Nenymir Liquidno: |
Tady je to kouzelné*:o)) |
| Od:LoWang: |
šišlišli čopak ťo ťu máme ža žajímavý webíček? Chudáček LoWangíček nevinkuje co si má o tom všem myslinkat. Buď je ťo nějaká recesička anebo tady někomu trošičku hrabinká a měl by ubrat psychotropních látiček. Nedělinká to ďobře na mozečíček že ;-) |
| Od:hébičkožrout: |
Tak tendle webíček je fakt husťoučkej. Žeru tě, Hébičko! |
| Od:BROUG PITLÍG: |
básnička: ahojenky Hébičko, ty si moje sluníčko, já tě budu kolébati, až nás bude teplo hřáti. já sem malý pitlíček jak na svetru knoflíček, až tě potkám v lesíčku, koupím já ti botičku (to sem složil já, pitlíček) |
| Od:Kubicek: |
Posilam Hebicce pusinku na zadeckovy otvurecek! A vsem zviratkum a celemu svetu take. |
| Od:padre: |
heb, heb |
| Od:padre je dement: |
to je teda blbost |
| Od:van Ouss: |
Je to divný...A zdravím Padreho. |
| Od:ccerv: |
Pro vsechny fanousky Hebicky doporucuji stranku http://www.volny.cz/broukoid/, zejmena jeji diplomovou praci, fakt pekny :-)) |
| Od:Mufík: |
Ahoj Hébičko, mýt tvorečkovitým očičkám ještě nikdy netelkly na webíčku slzičky. Teky, teky. Jestli se někdy dostanu do nebe představuji si ho takhle... Mufy, Mufy. Měj se překrásně. |
| Od:kočítko : |
Hébičko to je vážně krásná stránka |
| Od:tlachapoud: |
nekonečně oblažující stránka.tlachy tlach |
| Od:DJ Lonely: |
Tak větší úlet jsem na netu ještě neviděl, ale je to zajímavoučičké zpestřeníčko :-)) Hébičko, všechna čest. :-) |
| Od:Gimli2: |
To sou veci po dvoudeci...!!! (a pochopitelne i bez ni) Mit takovyho casu navic tak si koupim microsoft vsechny propustim a stanu reditelem zemekoule. |
| Od:jakut: |
je to ujetý jak kolesa z voza xixixixi |
| Od:Medvidek: |
juuuu, ja taky nekvakam, vsimnete si me! papaaa |
| Od:Paplž: |
Ahoj, Hébičko, proč už se dlouho neobjevil žádný příběh se švábíkem, mým oblíbeným tvorečkem? Doufám, že nemá rakovinu chemoreceptorů, jak jsem slyšel. |
| Od:Žabák: |
No když jsem tohle prvně uviděl, tak jsem si řek že je to pořádně ujetý. Ale po shlédnutí videí a hlubším začtení musím uznat, že pořádně ujetý je slabý slovo! Holt každej má nějakou úchylku, tahle je neškodně roztomilá :). |
| Od:Mrmphšwrpks: |
Už je tam 6802. Je to nejaké pokazené, rovnako ako guestbook a udivenec. |
| Od:Mrmphšwrpks: |
Vidím len 2119 návštev. |
| Od:bbv: |
nj jak se ten odkaz rozsiril na VS koleje, tak tu budes mit mega navstevnost .)) ja kdyz sem to videl vcera tak tu bylo 2000, ted uz 6700 .)) no hezky .)) |
| Od:bbv: |
kp, nepiste sem ty osklivy slova, je to nahodou fakt drsny a husty .))) libi se mi pribeh s prodavanim vody .)) a s teleportem .)) hebicko gl ;) |
| Od:oldium: |
To je teda drsný :-) |
| Od:kelvineček: |
Tak tohle je husta stranka. Jen udelej neco z tema komentarema at se nerozjizdej doprava |
| Od:udivenec: |
Boze, co to je ? klony utoci ci co, dzihad snad uz zacal ? reknete pls, kam si mam dojit pro vyzbroj ... odpalim se kdekoliv .... |
| Od:zelvicka: |
hebicko, ty travicky bylo trosicku pres limitek, neni pravdicka ? ;)) |
| Od:rípätko: |
héb, héb, kvaky, kvak, uiii, som šťastné, buďte aj vy šťastní! |
| Od:Freya: |
potřebuju svěrací kazajčičku... |
| Od:RustyFox: |
huh..kvaky kvák,moc kvákavě hezké,hébyhéb.Žabičky jsou tak kv..huh..muj mozeček je už taky lehce kváklý...ale jinak je to zase nová zkusenost.. :) |
| Od:Mbala: |
Od spatření Uintária pro mne dříve nevinné deklarace "UINT a;" získaly zcela nový, obludný význam. Varování: Hébička změní Váš pohled na svět... a je silně návyková. Kvak. |
| Od:Ellanor: |
O, Heebicko, bud prosim statecna, ja osobne mam nekdy sto chuti dat si na tricko napis "heebicka for president" (a mozna to jednou doopravdy udelam), :o).. svet je divny .. ale clovek musim vedet, kde hledat sve jistoty... Ty nikdy nezklames :o). |
| Od:Hébička: |
Kvaky kvak, copak mi to tu v dojmíčku děláte, tvorečkové zlobiví.. prosím
nepiště mi sem ošklivé věcičky a slovíčka a písmenka. Kvak kvak, moje
stránečky jsou pro všechny tvorečky, ale pokud se vám tu nelíbí, tak mi sem
aspoň prosím nepište ošklívůstky, prosím prosím. Kvaky kvak. Jsem jen malá
žabička a kvakám jako žabička!
dilvish: dekuji, že si se pokusil udělat pořádky pořádky, héb héb :)
|
| Od:dilvish: |
I dont believe this. To je brane ako smrtelne vazne, alebo len cista prdel?
Ak to je ako brane vazne, tak greetings from Dilvish Eglath, ak to je prdel, tak namakana ;)))))
Inak btw. nexapem preco niektori ludia sem pisu nadavky. Co ked je to naozaj vazna vec a citaju to deti? Takto chcete kazit mladez?
Myslim, ze kazdy si tu najde to svoje...Niekto mozno potrebuje zvracat z alkoholu a pomoze mu to, niekto mozno ma depku a potrebuje niekde napisat par krat LOL, a niekto proste ma rad rozpravocky...to je ix vec...tak preco to likvidovat stupidnymi nadavkami?
|
| Od:Mrmphšwrpks: |
Tu hľa toto je síce slovenský príspevok, ale mocno verím, že tu nikto nebude merícať a všetcia mi porozumejú, hoci u nás na blízkom východe to už ani zďaleka napása češtinami ako kedysi. Bolo dobre, ale dávno, žil na svete Slovák slávno. Nuž čo dodať - prekrásnu kreposť ste k nám exportovali, len čo je pravda. Držím palce zo zahraňičja, Tvoj fanúžik Mrmphšwrpks. |
| Od:údeček: |
Ahoj Hébičko,tvoje stránky se mi moc líbí. Teším se na další příběhy všech roztomilých tvorečků. Ahoj |
| Od:druid Holy: |
Překrásné stránečky, Hebičko. Žasnu a učím se... začínám Tě pomalu chápat. Potkal jsem tvorečky, co sledují realitu svýma očima jako: princezna - elfka kouzelnice nebo drako-mág, ale Hebičku jsem ještě neviděl. Je fascinující z kolika různých astrálních světů různých tvorů je možné vidět nezkreslenou skutečnost, že ? Stále ještě hledám ten svůj. Nejspíš to bude les plný dubů i jmelí, jelikož se cítím být druidem. ;)
s pozdravem Lord Holy
( p.s. Chceš-li vidět mé stránečky, doporučuji Ti přečíst si hlavně můj sen Princezna - ten nejvíc změnil můj život. http://sweb.cz/sanate )
|
| Od:Hébička: |
Kvak, i když nejsem žádného vyznáníčka, tak vám přeji veselé a hezké svátečky
které slavíte. Kvaky kvak!! :)
Tvoreček jménem "AHOJ HEBICKO": no to já nevím, tvorečku, já jako
Hébička žádný chtíček necítím. Héb héb.
Šplouchystřík: ty jsi ale ošklivý tvoreček. Kvak kvak. Nepiš mi sem
takové ošklivůstičky, prosím.
Tatínek: ó to bych ráda, ale dojmíček je vytvářen skriptíčkem
seznámečku.cz a ten já nemůžu měníčkovat. Kvak.
Felix: ó tvorečku, GPL asi není pro mé tvorečky to pravé. To je
licencička pro softwaříček. Moje komixíčky nechci nechat měnit. Ale klidně je
můžeš dát na přáníčka, to mi udělá jenom radost, ale nepotěšilo by mě, kdyby si
je chtěl prodávat. Héb héb. Budu si asi na sebe muset koupit právíčka. Ó kde já
vezmu tolik penízků? Takže zatím Hebká licencička: Můžeš mé obrázky libovolně
kopírovat a šířit, pouze pokud je nevyužívaš k vydělávání pěnízků. Kvak :)
nejsem právníček, ale zatím by to mohlo stačit. Kvak?
KejKliRek: děkuji že ses mě zastal, tvočrečku, ale prosím neopakuj po
tom nekvakavém Šplouchystříčkovi ta ošklivá slovíčka! On se třeba
polepšíčkuje!!
MG42: ó milý kulomítku, to je ale podivné sděleníčko..
|
| Od:MG42: |
ratatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatata |
| Od:KejKliRek: |
Ahoj Hebicko, Ahoj Skaredy Splouchystriku... To se nestydis nadavat nasi krasnoucke a miloucke Heeebince? Jedinej kdo ma nasrano v palici sesh ty, ty kreaturo s lidskyma ocickama, heeb heeb... |
| Od:felix: |
cau heebicko, zdalipak tvoje vypravenicka podlehaji GNU GENERAL PUBLIC LICENSE? chtel bych dat jejich vytisky k vanocum kvakajicim tvoreckum okolo me a nerad bych se stebou dostal do pravniho nebo moralniho sporecku. |
| Od:Tatínek: |
Hehé-hyhí-hohó, Hébičko! Co je s Tebou, vylez z nory.
Cestuješ snad někde v pátém rozměru?
Ápropo, bylo by dobré nějak doplnit každý dojem datumem odeslání,
takhle se v tom úplně na h.... orientujeme. |
| Od:Šplouchystřík: |
Zhéébni!!! |
| Od:Šplouchystřík: |
Zdravím Tě, šplouchystřík - šplouchystřík Hébičko. Ty musíš mít ale v hlavičce nasráno hovínek, viď ?!? Něco s tím dělej, šplouchystřík - šplouchystřík
|
| Od:Macca: |
HAF !!! |
| Od:AHOJ HEBICKO: |
... mel bych jeden hezoucky a mekkoucky dotazecek : může být rozoumeček a chtíčeček v opozici natrvaloučko ? dekuji Ti za odpovědičku. |
| Od:m1c4a1: |
Tak to je nářéééz! :-))) A suprovej! :-D Už to mám v bookmařkách a budu pravidelně kontrolovat. :-D
Hébička na hrad! |
| Od:krtecek: |
video krtik a hebicka se mi moc libi
|
| Od:Kvíkla: |
Promiň, Hébičko... už to tu zas vidím :o) |
| Od:Kvíkla: |
Hébičko, Hébičko, kam se poděla moje zprávička (přáníčko)? Jestli se ti (ne)líbila, stačilo kváknout... ale takhle jsem moc smutňoučká... brek, brek |
| Od:Kvíkla: |
Hébby Christmas, Hébičko naše milá, přeji ti hodně dárečků a hlavně tvorečků kamarádíčků a zážitečků! |
| Od:Utrousil: |
Kde jsem se to poděl? Já jsem Hébička? Ne, ba ne. Já jsem Utrousil. |
| Od:Jíha: |
Hébičko, jsi? |
| Od:Kapřík Kvakik: |
Heboučká Hébičko, ja hloupoučce roural, héb, že Rourka žije ve vodičce, roury kvak. Od prvniho pohleděníčka jsem hned kvakal, že je to vodní tvoreček, protože rouroanatomie vodního tvorečka z ní kvakavě čiší. Hned jsem se bojíčkoval, aby jí na suchu nevyschla sliznička v rource. Má vůbec hodné Uintatherium kvaky v rourárně, když šlo za Rourkou pod vodičku? Nebo je Uintatherium vodní, přikvakně obojživelné? |
| Od:Hébička: |
ÓÓ to pomůžu, Rourka je moc hodný tvoreček, takže deštíček říkal že kvaky kvak
nebude na ní deštíkovat. Kvak :) Ale proč pod vodou?
čudlík: kvak :))
|
| Od:Kapřík Kvakik.: |
Drahá Hébičko! Kvaky kvak. Obávám se, že Rourka má další problém. Poté, co jí hodné Uintatherium spravilo domeček, tak mi říkala, roury roury, že se bojí, aby jí do domečku nepršelo. Nevím sice, jestli to pod vodou připadá v úvahu, ale časem by to mohlo přerůst ve vážnou fóbii. Myslím, že někteří tvorečkové, ikdyž jsou to kvakíci, jsou tak problémoví, že se jim nedají úplně bez problémů poskytovat ani dobré skutky. Pomůžeš jí? Kvak. Žabínek kamínek, kvaky kvak. |
| Od:Konzum Laptěv: |
Kiti miti, to je super :-) |
| Od:krtecek: |
absolutne dokonala stranka brm brm :) |
| Od:čudlík: |
Je to naivně ujeté ale mnohým (jednoho znám osobně) to může pomoci. V čem asi....? ňafi ňaf |
| Od:inspektor: |
originální |
| Od:Hébička: |
Na NYX-u vyhledat klub "Heebicka, Zabicka a kvakajici tvoreckove"
Kvak, jsem moc že se vám moje stránečky líbí, kvaky kvak !!!
|
| Od:: |
Hebičko nemůžu najít Tvůj klub na nyxu! Pomůžeš mi tvorečku? |
| Od:berry: |
už fakt dlouho sem se tak dobře nepobavil,co dodat? asi zase jenom slova.
doporučuji všem psychicky nevyrovnaným zrůdičkám a pro zrůdy by tahle stránka měla být povinná. |
| Od:Pan Hodný: |
Ahoj Hébičko, mám tě rád |
| Od:NajednouNevim: |
Ty vole, k tomu snad není ani co dodat.... |
| Od:Dollce: |
Tatínku, to je fakt..tohle řešit ani nelze. |
| Od:Tatínek: |
Hébičko moje elementární, jak to děláš, že v tom máš tak uvěřitelně nejasno? To je velmi vyvznášející, že tak hezky fungujíčkuješ.
Když je mi ousko oustičko, dělám kouky kouky na tvoje kváky kváky
kamarádky žabičky. Na tohle je každý psychiatr krátký.
PS: Dollce, to neřeš, kvok kvok. |
| Od:pilodondron: |
to víš, že jich je víc, 103 |
| Od:Jíha: |
Kolik je 10e14 planckových žabích energií na kilečka? Kolik váží Uintatérium? Kvaky. Jsou i jiné, než žabí energie? |
| Od:Dollce: |
Větší úchylárnu jsem neviděla...asi je to nad moje chápání...
....jdu k psychiatrovi. |
| Od:zHébnička: |
Lol ;-) |
| Od:Hébička: |
Ó, Tatínku, ty máš ale divné otázečky, héb héb. Já přeci žádné čuňačinky
nedělám, kvak. Ty asi nevíš, Tatínku, že jsem elementární částice. Kvak. Jsem
osmirozměrná superbrána s hmotností 10e14 planckových žabích energií. Kvak,
takže existuji od velkého třesčíčku a jsem jediná hébička. Proto se
nerozmnožuji, a tak nemám ani pohlavní orgány, se kterými bych dělala
čuňačinky. Kvak :) Ale mám ráda všechny milé tvorečky.
|
| Od:Tatínek: |
Ó Hébičko moje milá, já myslel takového s kterým děláš různé
kvakyčuňárničky a jiné kvaky kvak kousky. Takovou nějakou tu tvojí malinkou hébičskou lástičku. Však ty víš ty malá Lesbičko - é pardon Hébičko.
Co dělá Rybík, nemá hládeček?
Kvaky kvak, hébi hébi. |
| Od:Hébička: |
To jsem ráda, Tatínku, ale héb héb nerozumím ti, jakého intimního kamaráda,
kvak? Ó tomu nerozumím, ale jsem jen malá hébička, kvak :)
|
| Od:Tatínek: |
Ahoj Hébičko, moc moc jsi mě potěšila. Tvůj život je opravdu pestrý, plný různých moc moc zajímavých zážitků. Jsem rád, že jsem na Tvůj web narazil. Je to takový ostrůvek čistoty mezi tím mořem sraček co tu kolem nás všude jsou. Ale přece je mě to nedá abych se nezepal: Hébičko, máš nějakého intimního kamaráda? (možná se ptám blbě, ale nechce se mi pročítat všechny příběhy...) Kvak, kvak. |
| Od:gloghi: |
konečně se mohu kouky kouky na tvorečky a jejich video, kvak. A moc se mi to líbí, kvak. Asi se podívám ještě jednou. KVAK. |
| Od:Jíha: |
To bylo ale podivné! Ale už je vše správně. Kvak. |
| Od:tvoreček Jaegříček: |
uint uint, mne odkázečky odkázkují. Všecinko fungujíčkuje. |
| Od:Hébička: |
Ó tak to je podivné, mě a ostatním tvorečkům to funguje...? kvak?
|
| Od:Jíha: |
Co se děje Hébičko? Odkázky neodkázkují, musel jsem sem ručně, au au. |
| Od:jo: |
nevim jestli sem na houbickach, ci co, houb houb |
| Od:Were: |
Ted jsem s Heebickou seznamil kolegy v praci - jsou pochopitelne z heebicky uplne vedle!
Proc tu neni link na animace se Zabikem, Zabickou a Uintateriem? :o( |
| Od:Jíha: |
Uintatérium je skutečně mocné! Chtěl bych být jako ono a pomáhat ostatním tvorečkům! Uint! |
| Od:Epigon: |
Drugs kill your mind volové! Jsem přesvědčen, že Hébičce je nejmíň 80 let a že je naprostým abstinentem. Na další komixík se velice těším. |
| Od:vejhulato: |
maximo masakro |
| Od:Jaeger: |
Broukoide, ja Te proste zeru. I kdyz to tak nevypada. :-) |
| Od:art_of_cool]DK[: |
MAXIMAL GAZU MEN... GO ON... |
| Od:<b>reflektor</b>: |
<b>protoze ja jsem mocny!</b> |
| Od:reflektor: |
a jestli je ti 17-21 a tenhle rok budes sklizet urodu tak i tel. cislo! |
| Od:reflektor: |
hahahah lmao co je to za model?! posli mi vzorek!!! |
| Od:el-fík: |
Kvak, kvak, musíš ty hackeříčky naučit kvakat, aby Ti nezáviděli pohled na svět, a bude dobře. Držím všechny palečky, Tvé komixíky jednou skončí jako slavné muzejníky. |
| Od:Hébička: |
Kvak kvak, ahoj tvorečkové, copak mi to tu pořád provádíte? Někteří hakeříčkové
tu nekvakají, ale snaží se mi škodit. Kvak. Jsem z toho smutňoučká, kvaky kvak,
ale vím, že jsou tu i ostatní tvorečkové, kvak a díky nim jsem veselá. Kvak :)
Brzy vám ukážu další komixíčky, kvak! Mějte se moc hezky!!
|
| Od:?: |
mila hebicko, mohla bys nam objasnit tvuj vztah k drogam, zejmena k halucinogenum ;-) |
| Od:son_of_cool]DK[: |
omfg!!!wtf??co to je za zhulence?? |
| Od:ccerv: |
Hebicko, chci dalsi komix, nejlepe opet plny prekvapivych filozoficky reflexi a necekanych dejovych zvratu! |
| Od:ententyky: |
kvak, kvak :-))
pozdravuju rybíka |
| Od:ikonka svata: |
Mila hebicko, tvoje stranky jsou ty nejuchylnejsi, co jsem za posledni dobu vydel. Zblunk! |
| Od:ententyky: |
ovečka: anooooooo |
| Od:ententyky: |
Muj dojem se nejak smazal.Je to tu super.Komixy potesili.Hodne stesti Heebicko :-))) |
| Od:ovečka: |
Hébička ruleZZZZ |
| Od:ententyky: |
Ty jsi tak roztomilá hébička. |
| Od:Madiiiiik : |
Jaaaaaj tak to je lol , nechcu kritizovta, ale toto je NA **** hebicka juuuchuchu :DDDDDD ;SDDDDDD |
| Od:žížalek: |
A napískuj taky občas něco do deníčku.. |
| Od:žížalek: |
Jujda, tady se to nějak zvrhává. Zvrhy zvrhy. Hébičko, ještě mi nenarostla ani jedna nožička. Copak si počnu? Hek. |
| Od:KejKliRek: |
Ajoj, Tforeckove, I ty muj favorite, Tvorecku se Segmentovanym telickem. Hébicko, mel abys pridelat dalsi komixky, protze jsi nejlepci! Vnasish nove svjetlo do meho zivota. Zazihas novou jiskru v nicote apretvarish ji na byti, cimz se stavish do pozice v pravde Bozske. A ty nepochybne jsi, na spravne pozici, nebot nebyt tebe, je muj zivotek prazdny a bezcilny jakoz i zivoty ostatnich jsou. Bud pro nas svetlem, vyved nas z nicot, proved nas nicotou a doved nas ke svjetlu, kde dojdemez poklidu, spaseni a osviceni. Davas nam silu, odvahu a viru. NADEJI. Svjet je s tebou krasny, co krasny... svjet je s toubou bajecny a nebyt tebe...Plameny pekelne by nas szehly jako duse neciste....Hééébičko! |
| Od:anonim: |
<i>Tonička</i>: Tady se humor dělat nevyplatí. Někdo je jednou máklej a už si to ani neuvědomuje. Inspirace tu je, to je jasný - www.teletubbies.com :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))<br>
<br>
<i>fláíček</i>: gut luck<br>
<i>hébička</i>: Kvak. Ťapi, ťapi, ťapi... škrti, škrti, škrti... a je od tebe pokoj :-)))))))))))))))))))))
|
| Od:Jíha: |
Kvak? |
| Od:Hébička: |
Tonicka: Ty jsi ale sprosty tvorecek, mirni se prosim, at nemusim mazat
dalsi oskliva slovicka!! Kvak !
flaicek: A ty, tvorecku, prosim bud take trosku slusnejsi, ano? Kvak?
Kvaky kvak!
|
| Od:fláíček: |
abych pravdu řekl,.......mám z tohoto héblandu dojmík jak hovado:)))) |
| Od:Tonička: |
no tak z tohohle sem se fakt malem po(pip), jako takovyhle kecy sem nevidel ani v teletele, a hlavne , hehehehee tohle je fakt maso :)) hahaha hlavne me to fakt drsne pobavilo hébičko jen tak dál tohle je lepsi nez teletubbies .proste naprostý KANTáre: ))))).
pro hébičku: Moje milá Hébičko chtěl bych se stebou kamarádit pak bych chtěl poznat tvý tvorečky a kamarádečky.(pip):)))) |
| Od:<i>anonim</i>: |
Hébička:
-->Zdravím. No to je poznat, že si z nás neděláš srandu :-)))
-->Očička vlastním, ale žádný skleněný :-((( |
| Od:Hébička: |
anonim: Kvak kvak dekuji ti za kvakaci pomoc tvorecku, ale nevim proc
myslis ze jsem slabomyslna? kvak kvak? A nedelam si z nikoho legraci, kvak,
proc bych to delala? Kvaky kvaky? A normalni clovek opravdu nejsem... to je
snad videt na prvni pohled... a nebo ses tvorecku jako tvorecek se
segmentovanym telickem, tedy bez ocicek? Kvak kvak, budte na me hodni!! |
| Od:anonim: |
-->S tím hackingem byste vážně mohli někteří přestat
-->A taky se zkuste chovat na tomhle nenormálním webíku trošku přiměřeně, nebo tím budete prokazovat, že jste ještě slabomyslnější než Hébička.
Nevadí, když ti, hébičko, průběžně zneškodňuju ty javascripty? Chtěl bych poukázat na to, že hébička je nejspíš normální člověk. Pravděpodobně si z nás ale dělá tímto nenormálním způsoběm prču
--> A za druhé bych hébičku pozdravil, jakožto její fanoušek: "Hééb!" |
| Od:peppe: |
to je spíš kolektiv autorů BC - bohnice celý |
| Od:Jíha: |
Mé dojmečky jsou <--> ještě tisícikrát tak dojaté. |
| Od:Gwynbleidd: |
LOL Kdo to píše? Kolektiv autorů BCČ5? (Bohnice cimra číslo 5)
Va´fail |
| Od:Dorotka: |
Mam moc rada Heebicku. A taky mam rada toho tvorecka, se kterym Heebicka bydli. Je to moc mily kamarad. Kvak. :) |
| Od:Hébička: |
Jéé vy jste ale hodní tvorečkové! Taková písmenka já moc ráda čtu! Kvak kvak !
Komix už mám nakreslený, moc jsem se u toho nadřela, takže teď půjdu udělat
scany scany a brzy tam bude... no a zatím se můžete kouknot na videa jaká jsem
natočila se svými kamarády!!
Žabičky 1
Žabičky 2
|
| Od:Boumry: |
Heebičko, jsi prostě úžasná, ale to ty přece víš. No a protože jsi taková úžasná, tak bys mohla vyplodit zase nějaký příběh. moc se na něj těším. heeb kva kva |
| Od:Mendelsson: |
Zdar Hébičko. Máš fakt cool styl! Nechceš rozšířit svoje pole působnosti a napísat něco poezie? Třeba bych to zhudebnil, a umocnil tak celkový koeficient úchylidity... |
| Od:Kanarek: |
Ahoj Heebicko!jsem moc rada zre uz mi neruzovinkaji pericka a jsem krasne zlute. Ucim se uz delat KVAK KVAK ale kdyz otevru zobacek, tak mi vychazi jen PIP PIIP..a ani HEEB HEEB mi moc nejde. Ale jsem spokojenykanarek. Preji ti pekne leticko plne slunicka heebicko!Ale at ti neni moc teploucko, to nedels tvoreckum dobre! |
| Od:Pisskot: |
Ahoj Hébičko. Ani netušíš jak mě bolela hlava když má přítelkyně posedlá duchem Hébičky, celou noc opakoval Heeb Heeb Heebička! Utrpení nad utrpení. Pozdravuj Broukoida - s pozdravem Pisskot a jeho podivní přátelé! |
| Od:Amoniac: |
Nevěřím, že za tím nestojí něco nadnárodního. Nesponzoruje tě AOL Time Warner? |
| Od:makovec: |
COOL !!!! UJETYYY !!!! tady nekomu heeeeblo v hlave :o)) |
| Od:Ropucha: |
Heebké |
| Od:Hew: |
Takovou pičovinu jsem už dlouho nečetl. Je to špica, je tak dál! :o))) |
| Od:Lišák: |
Fakt roztomilý. Naprosto pozitivní. Suprzelený. |
| Od:Bulvínek: |
Ó jéé. Taková pěkná malováníčka a povídáníčka. Hééb, hééb, kvak! To se mi bude hezky spinkat po takovém čteníčku. A jak ta Rourka krásně ťapala. Miluju Rourku! Kvak. |
| Od:žížalek: |
Taky miluju Hébičku, ale ona mě nebude chtít, poněvadž nemám ani jednu nožičku. Smrk, vzlyk. |
| Od:lestatka: |
Jsem tak šťastný tvoreček. :-)) Potkala jsem Hébičku a teď už vím, že je krásná a úžasná. Těším se na další její příběhy. Jsou tak napínavé a poučné. Kvaky kvak |
| Od:Heebus: |
Miluju Hebicku!!!! |
| Od:ccerv: |
Je to krásné! Kwak! |
| Od:Jirulak: |
Héééééééb. Uz dlouho jsem se tak nepozasmánkoval, jiru, jiru! Jen klapkej panozickame dale héébicko. Takovy patvoreckove jako ty delaji nas interneticek internetovejsim a heeebčím. |
| Od:buf: |
buf buf |
| Od:Lojzíček: |
Super pohodička, Hébičko! Už jsem napísánkoval malý odkazíček i na svůj webík Lživě.cz, aby mohli i další roztomilí tvorečkové zkoukánkovat tvoje roztomiloučké příhodičky :-) Taky je tam anketička, jestli náhodou už nejsi vůbec nejoblíbenějším komixovým hrdinkou nebo hrdinečkou. |
| Od:Jonesí tvoreček: |
Hééb hééb Héébičko! O to je roztomilé,že i já jsem se dostal k tomu abych Ti mohl říct jak moc úžasné jsou Tvoje příběhy a jak je s napětím čtu. Dávej na sebe pozor-nepřežil bych kdyby se Ti něco zlého stalo.Doufám, že narazíš na samé héébké tvorečky a nebudou Tě moc bolet nožičky. Kvaky Kvak! |
| Od:fler: |
paneboze to je .. no ... no to ... heeeeb! |
| Od:Houbík, jenž neví která bije: |
...zajímavé... |
| Od:Tvoreček vyvalující bulvičky: |
Fantastické věcičky tady na to webíku. Jde z toho až strach.. |
| Od:kojotecek: |
ahoj Hébičko,copak se ti zase porouchy porouchy porouchalo,že už nemáš žádné příběhy.Kamarádíš se doufám ještě s podivnými symplastickými tvorečky!Jestli ano,tak musíte mít spoustu dalších dobrodružství a správné by bylo,kdybyste se o ně s námi podělili.Tak prosi prosi prosím uděli uděli,tvoři,tviři,tvoři další komixy.Heeb heeb |
| Od:Hébička: |
Hejbik: Ooooo to mas pravdu, tvorecku, asi se mi zase porouchal mozecek,
budu muset zajit za Svinikem, aby mi ho operoval. Heeb heeb.
|
| Od:šikoš: |
ó, veľmi ma mrzí, že ťa bolia nožičky... Vieš čo? Pekne si ty oddýchni, aby si nám vládala rozpovedať ďalšie svoje príbehy. Ahóóój. |
| Od:Hejbík: |
Hééééééb |
| Od:Hejbík: |
Ty si je kreslíš sama??? Tak proc tady mas napsany : Ahoj, já jsem Hébička a tady jsou příběhy moje a mých kamarádů, které se ale všechny staly!! Opravdu! A nakreslil je jeden podivný človík. Neuměl moc kreslit, takže asi brzy budu dělat komixy sama. Kvak :) Ale musím se nejdříve naučit kreslit, protože nevím jak se to dělá. Kvaky kvak! ?????? |
| Od:Hébička: |
Ahoj Žabičky a Žabící! Jsem ráda že mě máte rádi a že máte rádi i mé kamarády.
Je to od vás moc hezké. Héb Héb.
šikoš: Víš, tvorečku, kdyby byly ty
obrázky ve formátu gif tak by byly ještě větší. Snažila jsem se udělat
je co nejmenší, ale pak už by bylo špatně vidět na písmenka a malé tvorečky.
Tvoreček co rozumí počítacím krabičkám s monitory mi povídal že problém je v
tom, že tvoreček co dělal na komixy scany, scany je uložil do JPEGu a
pak jsem je teprve zpracovávala já. Bylo to moc těžké a bolely mě moc nožičky,
tak jsem se snažila, ale bohužel mi to moc nevyšlo. Budu se tedy snažit aspoň
pro další komixy o trochu méně bajtíků. Kvak.
Aldor: No já nevím... možná má, ale já jsem zatím žádný konec nenašla.
Ani začátek. Moc mě totiž bolí nožičky od toho psaní na počítátku a tak už
nemám energii na hledání konce a začátku.. Héh héb.
Hejbík: Ale já své komixy kreslím sama, tvorečku Hejbíku..
Uslintaná želvička: Ahoj želvičko, já žádný e-mail nemám, ale pokud
mi moc chceš něco napísmenkovat, tak napiš mému kamarádovi človíkovi na
JSpurny@seznam.cz. Kvak kvak.
šnečka: Ó to je zajímavý nápad. Musím ale nejdřív zjistit, co to vlastně je.
Kvaky Héb héb.
bmysha: Jé, tvorečku, já ti vůbec nerozumím.. copak to povídáš?
Kvak Kvak, nezlobte se že vám všem neodpovím, jsem moc a moc unavená.
Mějte se hezky!
|
| Od:šikoš: |
Hébička, nemohla by si svoje príbehy previesť napr. do formátu GIF, veľmi dlho sa načítavajú, ďakujeeeem.
Sú veľmi napínavé, zábavné a poučné! |
| Od:zajíček: |
Hébičko, jsi v pohode! |
| Od:Aldor: |
Nemohu komentovat to, co již mluví samo za sebe... Nádhera, připomíná mi to něco z dětství(ne že by to bylo tak dávno, ale pár let už to je) :) Snad jen bych vytkl jednu věc - kde má ten komixový seriál konec a kde začátek? Ale to je jen drobnost... |
| Od:šikoš: |
fájne tote tvoje komiksy, hébička |
| Od:Hejbík: |
Hébičko udělej další komixy.Kvak Kvak Héééb. |
| Od:Hejbík: |
Hébičko, kdy budeš kreslit obrázky sama a ne ten človík? Kvak Kvak Héééb. |
| Od:Hébička: |
Ahoj! Medvidek Smazilek: ale ja nesmazim, medvidku, ja papam jenom ovoce a zeleninku Kanarek: To je snadne, musis otevrit pusinku a rict: "Kvak kvak".
Ostatni: Ja ted nemam moc casu, takze chvilku zadne nove obrazky a pribehy neuvidite. Ale budu se snazit neco nabarvickovat na papirek, abych Vam udelala radost. Kvak!
|
| Od:medvídek smažílek: |
ahoj hébičko, jsem moc rád že také smažíš ty dobré zelené řasičky, je to moc velká mňamka, tak zatím brum brum pa pa pa... |
| Od:Kanarek(menici se na papouska): |
Mila Heebicko, mam problem. Mam zlute peri, ktere mi zacina ruzovet. Byla jsem kanarek a ted se ze mne stava papousek. Ale KVAK KKVAK porad nedelam. Co s tim? Poradis mi? Jsi tak uzasne chytra! |
| Od:Šnečka: |
Milá Hebicko, mas prima pribehy, opravdu fajn, kvak kvak!!! Nechces nakreslit pro pouceni nejaka pekna ceska prisloví a jak je chapou ostatni tvoreckové? Bud zdrava. Ahojky Hebky Hebky... |
| Od:Ellanor: |
Heebicko, ses uzasna :o)) tesim se na dalsi pribehy :o).. |
| Od:rusalka: |
Ahoj Hebicko, jsi fakt milounke stvorenicko a tve pribehy me zaujali... jen tak dal, objevuj si svet se svymi kamarady... a pis a maluj, vsichni se tesime na dalsi pribehy... :) |
| Od:spermík: |
líbíš se mi :-) |
| Od:Uslintaná želvička: |
Héb vespolek!Milá Hébičko, jsi opravdu úžasná a proto bych tě chtěla poprosit o nějaký ten kontakt, pokud tě nebudou moc bolet nožičky tod trefování do knoflíšků.Tvoje věrná želvička |
| Od:bmysha: |
co to tu je hebicky?? |
| Od:Gudrun: |
Ahoj Hébičko, zajímalo by mě, v jakém pořadí se odehrála tvá dobrodružství, zda svoje komiksové příhody přidáváš od spoda či ze shora. Abych to měla chronologicky. Díky a těším se na další tvoje příhody. |
| Od:Martas Pulec Hamburg: |
JE to kvak, kvak suse.Moje obrazky nejsou sice comix, ale kdyz se budou Hebicce libit je jich male mnozsvi na shlednuti nahttp://www.bazant.cz/Bazant2001/index.htm -> Obrazy Martina NecasKvak rekla Kvakule a Kvacik k tomu spokojene kvaknul.Tak to ma byt. Kvackove.Martas Pulec Hamburg |
| Od:žabička: |
Ahoj Hébicko! Taky jsem nakreslila obrázek, se zvířátkami a rostlinkami. Ten tvůj byl tedy skutečně nádherný! Jsi opravdu velká umělkyně. Chtěla bych ti ten svůj poslat, ale nevim kam! Když se ti bude líbit, vystavíš ho taky v Uměníku? |
| Od:heebicek: |
Mam te moc rad heebicko, ses muj nejlepsi kamarad! |
| Od:žabička: |
Ahoj Hébičko! Ty jsi tak úžasná, dokonalá a jedinečná! Chtěla bych být tak chytrá, šikovná, hodná a krásná jako ty! |
| Od:Mountbatten: |
Heebicka je UCHVATNA!! Doufam ze se brzy zacne prodavat jejki plysvana podoba ve SPARKY´S aby si decka, co nemaji ocicka mohla s Heebickou hrat! A take doufam, ze comicsy s touto chytrou priserrkou co dela KVAK KVAK brzy vyjdou ve vsech recech, aby vsechny deti na svete meli mir....teda Heebicku. To si preje tvorecek, ktery bohuzel nedela Kvak Kvak |
| Od:DJK: |
ajajajajajaj |
| Od:Prdy: |
Hebicka je kchul |
| Od:Hébička: |
Děkuji Vám za hezké povídání ! |
| Od:Neural_I: |
ÓÓóóó, jak krásné a poučné, mám rád moudré uintaterium, sice nedělá kvaky kvak, ale umí proměnit bezbarvou zrůdičku v modrou žabičku a to je úžasné, óóó hébičko ty se máš, mít takové kamarády |
| Od:colombo: |
a proč už hébička nechodí, bůůůů :(( my chceme chodící hébičku :) |
| Od:were: |
AAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............ 3D heebicka je super :o))) |
| Od:stroncik: |
uk... uk? |
| Od:doggie: |
héb héb |
| Od:chocéba: |
Úúúúúúúúúžasný |
| Od:tvrdiaak: |
kvak kvak. moc hezka heebicka. kvak. at se ji dari. heb heb |
| Od:zabinek: |
zabik je kvakik |
| Od:kvak: |
kvaky kvak |